İade ve Değişim

TESLİMAT BİLGİSİ

Teslimat hizmetiniz nasıl çalışır?

Tüm siparişler Yurtiçi kargo ile gönderilir. Tanınmış bir nakliye şirketi ile çalışmaktan ve müşterilerimizin siparişlerini sadece birkaç gün içinde almasından memnuniyet duyuyoruz.


Tüm ülkeleri gönderiyor musunuz?

Evet, tüm ürünleri tüm ülkelere gönderiyoruz.


Sevkiyat sonra tahmini teslimat süreleri nelerdir?

Türkiye: 1-2 gün

İngiltere: 2-3 gün

Tüm Avrupa: 2-3 gün

Amerika Birleşik Devletleri: 2-4 gün

Kanada: 2-4 gün

Güney Amerika: 2-5 gün

Dünyanın geri kalanı: 2-5 gün


Nakliye ücretleri nelerdir?

Nakliye ücreti, siparişlerinizin ağırlığına ve ülkenizin mesafesine bağlı olarak değişir. Gönderim ücretinizi otomatik olarak hesaplıyoruz ve ödeme sayfasında gönderim bedelini sağlıyoruz.


Takip numarası veriyor musunuz?

Evet, her sipariş Yurtiçi kargo ve DHL Express tarafından sevk edilir ve siparişiniz için bir kargo takip numarası verilir.


Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişinizi 6 saat içinde iptal edebilirsiniz. Gönderildikten sonra yurtiçi ve yurtdışı siparişinizi iptal edemeyiz. Siparişinizi iade etmek isterseniz lütfen iade politikamıza bakın.


Yurtdışı siparişlerinizde teslimat ülkesinin gümrük işlemleri hakkında;

Tüm gümrük ücretleri, vergiler ve harçlar müşterinin sorumluluğundadır. Özel yetkililer,s siparişinizin değerini doğrudan paketinizde belirtmemizi gerektirir.Paketinizi serbest bırakmak için özel acentelerin kendi takdirine bağlıdır. Öğelerinizi gümrükte tutmaktan kaçınmayı garanti edemeyiz. Vergi alınırsa, alıcı bunu ödemekle yükümlüdür. Herhangi bir gümrük vergisi için sorumluluk almıyoruz. 


Nakliye ücretleri;

Nakliye ücretleri siparişinize eklenecek ve siparişinizin toplam maliyetinde görüntülenecektir. Nakliye ücretleri, paket hedef ülkenize ulaştığında tahsil edilebilecek ithalat ücretleri dahil değildir.